Hakkımızda


hakkimizda

Biz Kimiz?

Ecem Sigorta, Sigortacılıkta 10 yıllık kurumsal tecrübe, mevzuat bilgisi ve bu alandaki akademik çalışmaları ile sektöre yeni bir soluk ve farklı bakış açıları getirmek amacıyla faaliyetine başlamıştır.

İstanbul Ataşehir’de bulunan merkez ofisinde faaliyetini sürdürmekte olan Ecem Sigorta eğitimli, genç ve dinamik kadrosu ile aracınız, eviniz, işyeriniz, siz ve sevdiklerinizin tüm sigorta ihtiyaçlarına en hızlı ve uygun çözümleri sunmaktadır.

Sektörün önde gelen köklü şirketleri ile çözüm ortağınız olma yolculuğuna çıkan Ecem Sigorta, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, aldığı geri bildirimlerle her zaman gelişim ve değişimin öncüsü olmayı ilke edinmiştir.


Misyon

Ecem Sigorta olarak, ihtiyaçları doğru analiz ederek en kapsamlı teminatlar ve en uygun sigorta alternatifleriyle kurumsal ve bireysel tüm müşterilerimizin kazanımlarını/değerlerini koruruz.

anadolu sigorta yetkili acente Ecem Sigorta, bir Anadolu Sigorta yetkili acentesidir.

anadolu hayat emeklilik yetkili acente Ecem Sigorta, bir Anadolu Hayat Emeklilik yetkili acentesidir.


Vizyon

Sahip olduğumuz teknik birikim ve kurumsal tecrübe ile sadece sigortalarken değil olası kayıplarda da sigortalılarımızın yanında olmak ve hayatlarını kolaylaştırmak , Sigortalılarımızın değerleri arasında yer almak.

allianz-logoEcem Sigorta, bir Allianz Sigorta yetkili acentesidir.

ak sigorta yetkili acentesiEcem Sigorta, bir Ak Sigorta yetkili acentesidir.


Rahat, huzurlu ve mutlu bir gelecek için yarınlarınızı birlikte şekillendirelim.

Teklif Al